Klient indywidualny

Ubezpieczenie pojazdu

W ofercie posiadamy zarówno obowiązkowe ubezpieczenia komunikacyjne OC, jak również Autocasco, Assistance czy NNW.

Ubezpiecznie pojazdu pozwala chronić przed skutkami finansowymi, mogącymi wyniknąć z tytułu szkód spowodowanych w następstwie ruchu pojazdu. Dlatego warto posiadać odpowiedni pakiet usług chroniący kierowców.

Skorzystaj z promocyjnych ofert na ubezpieczenie Twojego samochodu. Przygotujemy dla Ciebie polisę korzystną cenowo i wybraną spośród sprawdzonych towarzystw ubezpieczeniowych.
W razie szkody również możesz liczyć na naszą fachową pomoc.


Kontakt

Ubezpieczenia nieruchomości

Polisa ubezpieczeniowa mieszkania lub domu to podstawa spokojnego snu. Mając ubezpieczenie nieruchomości, nie musisz martwić się skutkami niespodziewanych zdarzeń. Ubezpieczyciel wypłaci odszkodowanie za uszkodzenie budynku lub jego wyposażenia. Pieniądze otrzymasz również w przypadku kradzieży z włamaniem.
Ważne jest jednak odpowiednie dobranie pakietu ubezpieczenia Twojej nieruchomości. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu doradzimy jaki zakres ryzyka powinna pokrywać polisa oraz na jakie usługi dodatkowe należy zwrócić uwagę podczas wyboru właściwej oferty.

Kontakt

Ubezpieczenia na życie

Zakup polisy na życie to najlepszy rodzaj zabezpieczenie życia i zdrowia Twojego oraz członków Twojej rodziny. Przygotujemy dla Ciebie polisę optymalnie dopasowaną do Twoich potrzeb.

Pieniądze z polisy, które otrzymuje ubezpieczony lub jego rodzina, mogą się okazać bardzo dużym wsparciem w codziennych wydatkach, które w przypadku choroby lub wypadku znacznie rosną. Oferujemy polisy indywidualne i grupowe zapewniające szeroką ochronę dla Ciebie, dziecka i pozostałych członków rodziny.

Ubezpieczenia na życie są obecnie bardzo popularne wśród coraz większej liczby Polaków. Wiele osób z obawy o własne bezpieczeństwo finansowe oraz komfort psychiczny bliskich dba o to, by wykupić odpowiednią polisę na życie. Takie ubezpieczenie ma wiele zalet, zwłaszcza w momencie, kiedy nie zawsze jesteśmy pewni swojej płynności finansowej.


Kontakt

Ubezpieczenie rolnicze

Oferujemy szeroki pakiet ubezpieczeń gospodarstwa rolnego obowiązkowych i dobrowolnych dla osób fizycznych (rolników) posiadających gospodarstwo rolne. Ubezpieczamy kompleksowo budynki, mienie ruchome, zwierzęta gospodarskie, pojazdy wolnobieżne, a także odpowiedzialność cywilną związaną z posiadaniem gospodarstwa rolnego i w życiu prywatnym.

Obowiązkowe ubezpieczenie chroni rolnik przed skutkami finansowymi szkód spowodowanych w związku z posiadaniem gospodarstwa rolnego. Odszkodowanie wypłacane jest osobom trzecim za szkody wyrządzone nie tylko przez ubezpieczonego rolnika, ale także przez osoby z którymi pozostaje we wspólnym gospodarstwie domowym oraz przez osoby pracujące w gospodarstwie rolnym..

Jeśli chcesz, aby Twoje gospodarstwo rolne było chronione jeszcze lepiej, możesz skorzystać z pełnej oferty ubezpieczeń rolniczych.

W skład których wchodzą m.in.: ubezpieczenia domów, budynków i maszyn rolniczych, silosów, upraw rolnych i zwierząt, OC oraz NNW rolnika.

Nasi partnerzy